آشپزی و تغذیه

پیاز سوخاری خانگی | طرز تهیه پیاز سوخاری | دستور پخت پیاز سوخاری


پیاز سرخ شده که در رستوران ها با نام حلقه آنیون (حلقه پیاز) نیز شناخته می شود ، یکی از خوشمزه ترین و خوشمزه ترین سیب زمینی های سرخ کرده است و یک پیش غذای سبک است.

پیاز سرخ شده خانگی

اگر طرفدار انواع غذاهای سرخ شده هستید ، مطمئناً پیاز سرخ شده خانگی یکی از نان تست های مورد علاقه شما. پیاز سرخ شده به همان اندازه خوشمزه و خوشمزه است که به راحتی آماده می شود. این نان را می توانید با انواع غذاها مانند ساندویچ و پیتزا یا به عنوان میان وعده به تنهایی و با سس مورد علاقه خود میل کنید. امروز در مجله دلتا می خواهیم طرز تهیه پیاز سرخ شده را به روش سریع و آسان به شما آموزش دهیم تا بتوانید آن را در خانه با کیفیت و طعم بهتری تهیه کنید. با ما همراه باشید

عناصر

  • پیاز: 2 عدد
  • بیکینگ پودر: 100 گرم
  • آبجو کلاسیک: نصف فنجان
  • آرد سفید: یک پیمانه
  • نمک ، فلفل ، آویشن ، پودر سیر و بیکینگ پودر: در صورت نیاز

طرز تهیه پیاز سرخ شده خانگی

مرحله اول

برای تهیه این پیاز سرخ شده خوشمزه ابتدا یک پیاز بزرگ به قطر یک سانتی متر خرد می کنیم. حلقه ها را جدا می کنیم.
در این مرحله ، مواد خمیر باید آماده شود. برای تهیه خمیر ابتدا آرد سفید ، پودر سیر ، آویشن ، بیکینگ پودر ، نمک و فلفل را مخلوط کنید.

فاز دوم

بعد از مخلوط کردن مواد خشک با هم ، مالت کلاسیک را کم کم اضافه کنید تا به غلظت غلیظ برسد.
برای سرخ کردن پیازها ، ابتدا برش های پیاز را در آرد سفید بریزید تا کاملا در آرد پوشانده شود. سپس آن را به آرامی تکان دهید تا آرد اضافی را داخل کاسه بریزید.

سطح سوم

پس از خیساندن پیازها در آرد ، آنها را در مایع خمیر قرار می دهیم تا کاملاً با مواد خمیر پوشانده شود.
وقتی پیازها را از خمیر بیرون می آوریم ، آنها را در آرد سوخاری قرار دهید تا کاملاً در آرد سوخاری خیس شوند. در نهایت پیازها را به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید.

آخرین مرحله

در این مرحله ، پس از بیرون آوردن پیازها از یخچال ، آنها را به مدت 10 دقیقه در روغن داغ سرخ کنید تا کاملاً سرخ شود. پس از سرخ شدن پیازها ، آنها را روی یک حوله کاغذی بگذارید تا روغن اضافی آن گرفته شود. اگر غذای سبک دوست دارید ، مجله “مرغ بریان با سبزیجات” را بخوانید.

پیشنهاد مطالعه: برگر سبزیجات ، یک شام سبک ، خوشمزه و فوری.

برنامه را بارگیری کنید


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا